Hakkımızda

Firmamız hakkında ihtiyacınız olan tüm bilgileri burada bulabilirsiniz.

1970 yılından beri iş elbisesi sektöründe hizmet veren şirketimiz, 1993 yılında yeniden yapılanmış ve bu tarihten itibaren sanayi sektörünün yanı sıra sağlık, temizlik, güvenlik ve hizmet sektörleri çalışanları ve promosyon ihtiyaçları için de üretim yapmaya başlamıştır.

Her türlü iş sektörü için, kullanım yerine ve iş güvenliği tebliğlerine uygun üretim yapan şirketimiz, bu özellikleri, kalite kontroldeki ödün vermez ısrarı ve dokümantasyondaki başarıları sayesinde, sadece ilk denetiminde İSO:9001 üretim belgesi almaya hak kazanmış sektörünün hizmet kalitesinde en ileri firmasıdır.

Kataloğumuzdaki modellerle sınırlı olmayan üretimimiz, iş güvenliği şartlarına sadık kalmak koşuluyla, firmanızın istek ve ihtiyaçları doğrultusunda şekillendirmekte, firmanıza has özel renk ve modellerde tasarlanmaktadır.

Bunun yanı sıra, İŞTEKS, firmaların her türlü tekstil ile alakalı promosyon amaçlı taleplerine, onların isteklerine ve amaçlarına göre üretilen, firma logo ve renklerini taşıyan çok ekonomik model ve ürünlerle cevap vermektedir.

İŞTEKS, iş hayatında, kendisine slogan olarak seçtiği “Üretimde Kalite”, “Kalitede Güvence” , “Gününde Teslim” prensiplerinden bugüne kadar hiç taviz vermemiş, bunun karşılığını da hizmet verdiği her firmanın takdir, övgü ve teşekkürleriyle almaktadır.

İyi bir ihracat grafiği yakalamış firmamız, yurt dışı pazar payını da devamlı arttırmakta, ürettiği ürünler hakkında son derece değerli övgüler almaktadır.

logo